חשוב שתדעי שהתכשירים שאת מקבלת מהקליניקה שלנו לביתך, חשובים ומסייעים להמשך הטיפול לא פחות מהטיפול עצמו. התכשירים, שהם למעשה תרופות לכל דבר, מהווים חלק בלתי נפרד מהצלחת התהליך.

כבוגרת קורס קוסמטיקה רפואית באוניברסיטת בראילן אשר למדה ביוכימיה קוסמטית, אני יכולה לומר בוודאות כי טיפול מקצועי ונכון בליווי חומרים חזקים אמנם עשוי בתחילה לגרום לתופעות עור לא נעימותאך יכול לנצח כל בעיה קשה כמו סבוריאה, אקנה וסימני אקנה, פיגמנטציה ועוד.

התכשירים שמשמשים אותנו בטיפולים ושהלקוחות מקבלים לשימוש ביתי, אינם "סתם" קרמים המעשירים את העור בלחות.

לדוגמה, בטיפול לא פשוט כמו טיפול נגד אקנה, איננו לוקחים את הלקוחה לטיפול מידי בקליניקה, אלא מעניקים לה תכשיר טיפולי למשך כשבועיים. התכשיר הוא מבית חברת קוסמטיקה רפואית אקסקלוסיבית – "מדי בייס". כל התכשירים של החברה הם ברישיון משרד הבריאות.

בעזרת המרקם החומצי שלהם, התכשירים מסייעים בייבוש שומנים ובהשמדת תהליכים דלקתיים.
הם חודרים לשכבות העור ומשפרים את מצבו. בנוסף, הם מפחיתים משמעותית מהכאב בזמן הטיפול, מקצרים את זמן ההגלדה ומשפרים את מראה העור.

התכשירים אפקטיביים גם להחלקת קמטים ולהבהרת כתמים ופיגמנטציה מכל הסוגים (כולל כלואזמה, שהם כתמי עור הנגרמים בעקבות תהליכים הורמונליים כהריון, טיפולים תרופתיים שונים ועוד).

על מדפי הקליניקה שלנו תמצאי תכשירים מבית חברות קוסמטיקה מקצועיות אקסקלוסיביות נוספות, כ"אנה לוטן", "דוקטור כדיר", "דוקטור מלומד" וכן החברה היוקרתית הצרפתית – "ג'רנטיק". חברות אלו מטפלות בבעיות ספציפיות של פצעונים, הזדקנות עור וכמובן, פיגמנטציה על שלל סוגיה.

לקבלת ייעוץ מקצועי חינם חייגי עכשיו: 03-6720185 | נייד: 054-4410340