לנוחיותך, צירפנו כמה תשובות לשאלות שאנו נתקלים בהן לא מעט:

איך מעלימים כתמים כהים שנוצרים עם הזמן באזורי גוף כמו מפשעה, ישבן וברכיים?

כתמים במפשעה בדרך כלל הם תוצאה של פטריית עור. קודם כל, מומלץ לנגב את המקום היטב אחרי האמבטיה. לאחר מכן, יש למרוח משחה שנמכרת בבתי מרקחת ללא מרשם בשם "אגיסטן" עם אלוורה. אם לאחר שימוש ממושך עדיין נשאר גוון כהה – מומלץ לעשות פילינג או למרוח קרם פילינג להבהרה.


האם
בטחינה יש שמן שלא טוב לפצעי בגרות
? אני בגיל ההתבגרות, אוכלת הרבה טחינה וסובלת מפצעים.
בכלל לא, טחינה היא מאכל מאד בריא ומועיל לעור!


האם
אפשר לשים לילדה בת שנתיים קרם לחות לשיער של נטורל פורמולה
?
לא, לא שמים כלום בגיל הזה!


יש
לי גבות מאד בהירות ודלילות מאוד וכמה שאני מנסה לגדל אותן
, הן לא גדלות. מה אפשר לעשות?
בטיפולים שלי אני מורחת על הגבות שמן טבעי לחלוטין ועוזר לצמיחת גבות.
לגבי צבעאת יכולה לצבוע את הגבות פעם בחודשחודשיים, מכיוון שהצבע שברשותי מחזיק מעמד לאורך זמן!


השיער
שלי צומח בקצב מהיר מאד ובריא
, אך הגבותבכלל לא. מה שהורדתי מזמן, כבר אינו צומח, אני נגד כל הקעקועים למיניהם (גם הזמניים) ומשתמשת בעפרון. השאלה שלי היא כזוהאם זה הגיוני שצמיחת שיער הראש שלי מאוד בריאה ומהירה ואילו בגבותכלום?
צמיחת שיער הראש אינה תלויה כלל בצמיחת השיער במקומות אחרים בגוף.
אני מכינה שמן טבעי מיוחד, שמסייע לצמיחת השיער בגבות! במידה ועדיין יש לך זקיקי שערה, מריחת השמן תועיל לך מאד. את מוזמנת להתקשר ולהגיע אליי לקליניקה ויתכן שעוד אפשר להציל את המצב 🙂


יש
לי בעור הפנים הרבה
"שחורים" ושמעתי שעדיף לא להוציא אותם, כי ככל שמוציאים אותם יותרכך הם מתרבים. האם זה נכון? אם כן, מהי הדרך הטובה ביותר לניקוי "שחורים"?
ה"שחורים" בפנים הם בעצם "לכלוך" של העור. כמו שמנקים אזורים אחרים בגוף שאינם נקיים, כך יש לנהוג גם עם עור הפנים ולנקות את ה"שחורים".
במידה וניקוי ה"שחורים" מתבצע במקצועיות ואת גם משתמשת בחומרי ניקוי מתאימים בבית, אזי תוכלי להפחית את הופעת ה"שחורים". עם זאת, חשוב לדעת שאחת לכמה זמן, תיאלצי לבצע טיפול של ניקוי עור. זו היגיינה חשובה מאד ששומרת על עור פנים בריא, יפה ונקי.

 

קניתי קונסילר של חברה מסויימת. מרחוק הוא נראה נהדר ומכסה מה שצריך בצורה מדהימה, אבל כשמתקרביםאפשר לראות אפקט של משחה. ניסיתי לשים מייק אפ מעל, אבל הוא לא ממש מעלים את האפקט של הקונסילר. מה גם שיש לי קפלים מתחת העיניים, ולאחר שאני מורחת את הקונסילר, מתקבל מראה ממש לא אחיד לאחר כמה זמן. מה עושים?
בנוסף אני מעוניינת לדעת איזה סוג מייק אפ ייראה טבעי וגם יתאים לעור השמנוני שלינוזלי או מוצק?
קודם כל, יכול להיות שהקונסילר שרכשת אינו מתאים לסוג העור שלך. אני עובדת עם חברת האיפור המקצועית "אופרה" – שמציעה תכשיר מיוחד שמורחים לפני צללית או קונסילר. תכשיר זה מעניק מראה חלק ואחיד וגם מחזיק את הקונסילר למשך כל שעות היום.
בנוסף, קיימת אופציה, בעזרת טיפולים מיוחדים המתאימים לכך, לטפל בעור מתחת לעיניים ולהחליק אותו.
אשמח לעזור לך בכל דרך שהיא. אני רוצה לעודד אותך שהבעיה שלך אינה חמורה ובוודאי לא מייאשת. אפשר לפתור אותה במגוון דרכים! בכל מקרה – כל הכבוד לדאגה למראה שלך, דאגה שתוביל אותך להיות יפה אף יותר.


יש
לך שאלה שלא מצאת כאן
? נשמח לענות לך על כל שאלה ובקשה.
חייגי עכשיו: 03-6720185 | נייד: 054-4410340