פילינג

טיפולי פילינג

הינכם מוזמנים לראות תמונות רבות מטיפולי הפילינג בגלריה שלנו, ואף לצפות בקליפ זה בו מודגם בפניכם טיפול פילינג מכני, מדקה 3:05 עד 3:35. טיפול פילינג זו פעולה קוסמטית שמטרתה להוריד כמה שכבות של העור.
פילינגים מתחלקים לכמה סוגים לפי העומק החדרת לעור, לפי המטרה שצריכים להשיג בפילינג ולפי החומרים בהם משתמשים.

פילינג חיצוני שמוריד שכבה עליונה של התאים המתים:

  • פילינג גרגירים שבאופן מכני פשוט מסיר את השיכבה החיצונית ביותר של העור.
  • פילינג אנזימטי שע"י המסת השכבה העליונה של העור, גם מסיר את התאים המתים.
  • פילינג בינוני שממיס את השכבה העליונה וחודר גם מתחת לעור, ומחליק את העור יותר לעומק.
  • פילינג עמוק שעל ידי כוויה קלה של כל מיני חומצאות ממיס את שכבות העור.
  • פילינג חומצי שממיס את הפיגמנטים – כתמי העור.

מהו  טיפול פילינג וכיצד הוא פועל?

קילוף עור או בשמו העממי והלועזי "פילינג" – הינו הליך קוסמטי, בו תאי עור מתים מוסרים מהשכבה העליונה של העור, וצעיר יותר ותאים חדשים נחשפים למתן מראה בריא. קילוף עור יכול להתבצע במספר דרכים ביניהם מקלחת פשוטה, סיבון באמצעות ליפה, שימוש בחומרים כימיים או קילוף באמצעות לייזר.

קיימים גם פילינגים משחתיים – זאת אומרת שעל ידי השפעת החומר המקלף, מתבצעת הפעולה של הורדת השכבות העליונות של העור, כך העור מתנקה ומתחדש.

חוץ מהתחדשות העור, הפילינג מוריד את כתמי הפיגמנטציה שנוצרים ע"י השפעת השמש, לקיחת תרופות הורמונליות, בגלל שינוי הורמונלי בגוף האדם, ומכל סיבה אחרת, שנגרמת מטראומה זאת או אחרת, שאדם עובר בחיים.

מהו פילינג כימי?

קילוף כימי, או "פילינג כימי", הוא טיפול הכרוך בשימוש בחומצות כימיות, כגון חומצת פנול וחומצת אצטט-טרי-כלורית (TCA). טיפולים אלו יוצרים כוויות בדרגות קלות עד דרגה שתיים, וגורמות לגוף לקלף מעליו את שכבות העור –
תוך ייצור שכבות חדשות (שוב, בדומה לכוויה). מכיוון שהליך יצירת כוויות הוא עדין ובעל סיכונים רבים, רק רופאים מוסמכים לבצע פילינג כימי. לעתים, יש אף צורך בביצוע הרדמה מקומית באזורים המיועדים לקילוף כימי.

מסכת זהב – פילינג

מסכת זהב עם חלקיקי זהב אמיתיים שנותנת זוהר וגמישות לעור.

ליעוץ נוסף וקביעת תור אצל קוסמטיקאית ברמת גן – אלגה קוסמטיקס, אנא צרו קשר.