טיפולי פנים
מוזמנות לצפות, לקרוא ולהתרשם- צפו בוידאו בו עשיתי טיפול פנים בלייזר,
קראו כאן את המידע – ובגלריה ישנן תמונות של 'לפני ואחרי' של לקוחותיי,
שעברו מהפך של ממש.מהי השכבה העליונה של עור הפנים?

השיכבה העליונה של העור נקראת אפידרמיס, היא מגנה על העור ובעצם מורכבת מהתאים המתים. התפקיד שלה מאוד חשוב להגנה ושמירת העור של הפנים, והיא תמיד נמצאת בסיכון. מהו הסיכון? השפעת השמש, רדיקלים (רעלים) חופשיים שנמצאים באוויר המזוהם שלנו, שהפנים שלנו אינן מכוסות מפניהם.
מהו טיפול פנים?

טיפול פנים – זה אחד האמצעים, שעוזרים לעור פנים להשאר מוגן,שלם ורענן. כמו שאנחנו שומרים על ההיגיאנה של הגוף, כך גם כן אנחנו צריכים לשמור על היגיאנה של עור הפנים.

טיפול פנים קוסמטי מיועד בדיוק לזה, לשמור על העור נקי, יפה ורענן.
זו פעולה הגיינית, כל 21 יום העור העליון (אפידרמיס) נושר והתאים המתים מתחלפים לחדשים, אבל זה קורה במקרה האידיאלי – ולא בקצב החיים שלנו, עם האקלים הקשה בארץ, ועם אכילה לא נכונה, והתאים המתים נשארים על פני העור וסותמים את נקבוביות העור.

ניקוי עור קוסמטי מוריד את השכבה של תאים מתים, מעורר תהליכים של חילוף חומרים בעור, המרעננים ומחדשים את העור.

אם אין שום בעיות בעור, מומלץ לעשות טיפול פנים פעם בחודשיים,
זאת אומרת – 4-5 פעמים בשנה, וכשיש בעיות – טיפול פנים צריך להיות מותאם לכל בעיה ספציפית, ואז גם תדירות הטיפולים היא אחרת, לפי המלצת המטפל.

מגוון טיפולי הפנים שלנו כוללים: טיפול בסיסי לכל סוגי העור, טיפול התחדשות נגד קמטים, טיפול להבהרת כתמים, טיפול התחדשות נגד כתמים, טיפול בפיגמנטציה לאחר היריון, טיפול אדמומיות ואלרגיה, טיפול עיניים, טיפול והגנת העור הצעיר, טיפול פנים לגבר, ליפטינג, טיפול מרין אסנס ושמנים חיוניים, טיפול לעור שמן ובעייתי, המושלמים Les Parfaits, טיפול חידוש + ליפטינג, פילינג לחידוש ומיצוק העור, פילינג IPL, אולטרה סאונד קוסמטי-רפואי